AKTUALNOŚCI
Autokary – „Ile możesz?”
INSTRUKCJA PIELGRZYMOWANIA „ILE MOŻESZ?”
WYJAZDY AUTOKARÓW:
Autokary wyjeżdżają z Lublina z Placu Zamkowego zgodnie z rozpiską podaną poniżej. Podane godziny oznaczają punktualny odjazd autokaru – nie będzie on czekał na osoby spóźnione. Zalecamy przybycie na 15 minut przed odjazdem. Do autokaru wsiądą osoby zgodnie z listą zapisanych na dany dzień na pielgrzymowanie „Ile możesz?”. Autokar dojeżdża docelowo do miejsca bagażu zbiorowego grup 2, 7, 10, 16 lub w wybranych dniach na wyznaczony postój całej pielgrzymki.
BAGAŻ:
Bagaż podręczny na jeden dzień lub w przypadku osób, które wybrały pielgrzymowanie przez kilka dni przynosimy ze sobą do autokaru w momencie wyjazdu. Po dojeździe na miejsce startu pielgrzymki bagaż noclegowy pozostawiamy w autokarze do wieczora – do momentu dojazdu na miejsce bagażowe. Autobus codziennie będzie na koniec dnia czekał w miejscu bagażu zbiorowego grup 2, 7 , 10, 16. Po dojściu na miejsce bagażu będzie możliwość wyładowania bagażu, a osoby wracające będą mogły spakować bagaż do autobusu z samochodu bagażowego grup 2, 7, 10, 16. W przypadku jeżeli Pielgrzym chce iść w innej grupie niż wskazane, ma obowiązek we własnym zakresie zapewnić transport bagażu na miejsce noclegowe i przy powrocie na miejsce wyjazdu autokaru. Z uwagi na logistykę bagażową zalecamy pielgrzymowanie ze wskazanymi wyżej grupami.
NOCLEGI:
Osoby pielgrzymujące w wariancie „Ile możesz?” dłużej niż jeden dzień po przybyciu i dołączeniu do grupy powinny zgłosić się do Księdza Przewodnika grupy w celu zgłoszenia potrzeby noclegu w danym dniu/dniach.
LEGITYMACJA:
Legitymację pielgrzyma można odebrać za okazaniem potwierdzenia zapisu przed pielgrzymką w sekretariacie pod Archikatedrą Lubelską oraz w każdym dniu pielgrzymki w mobilnym sekretariacie na postojach.
ODJAZDY AUTOKARÓW:
3 SIERPNIA Lublin -> Bełżyce |
|||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 18:30 – Parking przy Remizie PSP w Bełżycach ul. Wilczyńskiego | ||
4 SIERPNIA Bełżyce -> Urzędów |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 6:00 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 6:40 – Parking przy Remizie PSP w Bełżycach ul. Wilczyńskiego | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Kościół w Chodlu | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 17:45 – Kościół pw. Św. Mikołaja w Urzędowie | ||
5 SIERPNIA Urzędów -> Księżomierz |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 6:00 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 7:00 – Kościół pw. Św. Mikołaja w Urzędowie | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Dzierzkowice Kościół pw. Św. Stanisława i św. Marii Magdaleny | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 16:30 – Szkoła Podstawowa Księżomierz Kolonia | ||
6 SIERPNIA KSIĘŻOMIERZ -> OŻARÓW |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 6:15 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 7:30 Szkoła Podstawowa Księżomierz Kolonia | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Annopol Kościół – Kościuszki 1, 23-235 Annopol | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 18:30 – OŻARÓW Zespół Szkół Ogólnokształcących im. E. SzylkiOsiedle Wzgórze 54, 27-530 Ożarów (szkoła z basenem) | ||
7 SIERPNIA OŻARÓW -> SZEWNA |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 5:30 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 7:15 – OŻARÓW Zespół Szkół Ogólnokształcących im. E. Szylki – Osiedle Wzgórze 54, 27-530 Ożarów (szkoła z basenem) | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Ćmielów parking vis a vis kościoła lub zatoka przyOstrowiecka 36, 27-440 Ćmielów | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 17:00 – SZEWNA Zespół Szkół – Langiewicza 3, 27-400 Szewna | ||
8 SIERPNIA WAŚNIÓW -> BIELINY |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 6:20 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 8:40 – Waśniów zalew – Ul. Ostrowiecka – Waśniów | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Święty Krzyż Klasztor – Święty Krzyż 1, 26-004 Nowa Słupia | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 19:30 – BIELINY PARKING ZA OSP – Ul. Żeromskiego/Kielecka – Bieliny | ||
9 SIERPNIA BIELINY -> SUKÓW |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 4:45 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 7:15 BIELINY PARKING ZA OSP – Ul. Żeromskiego/Kielecka – Bieliny | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Daleszyce kościół – Świętokrzyska, 26-021 Daleszyce | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 17:00 – SUKÓW Szkoła Podstawowa 26-021 Suków | ||
11 SIERPNIA MAŁOGOSZCZ -> WŁOSZCZOWA |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 4:45 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 7:45 – MAŁOGOSZCZ KOŚCIÓŁ – Włoszczowska 1, 28-366 Małogoszcz | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Kościół Kozłów 28-366 Kozłów | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 17:30 – WŁOSZCZOWA Dom Kultury – Wiśniowa 19, 29-100 Włoszczowa | ||
12 SIERPNIA WŁOSZCZOWA -> KONIECPOL |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 3:20 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 6:50 WŁOSZCZOWA PARKING ZA KOŚCIOŁEM – Partyzantów 3, 29-100 Włoszczowa | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | KONIECPOL Szkoła Podstawowa – Ul. Szkolna 17, 42-230 Koniecpol | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 18:00 KONIECPOL Szkoła Podstawowa – Ul. Szkolna 17, 42-230 Koniecpol | ||
13 SIERPNIA KONIECPOL -> KUSIĘTA |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 2:15 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 5:45 – Szkoła Podstawowa – Ul. Szkolna 17, 42-230 Koniecpol | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | Przyrów TARG OBOK RYNKU | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 19:00 – Kusięta – naprzeciw nr 302 | ||
14 SIERPNIA KUSIĘTA -> JASNA GÓRA |
|||
WYJAZD AUTOKARÓW: | 2:45 – LUBLIN PLAC ZAMKOWY | ||
START TRASY: | 7:00 – Częstochowa ul. Hektarowa – zatoka na końcu ulicy pod lasem | ||
POSTÓJ AUTOKARU PO DOJEŹDZIE: | KOŚCIÓŁ KRZYŻA ŚWIĘTEGO – Generała Władysława Sikorskiego 85, 42-202 Częstochowa | ||
KONIEC TRASY I POWRÓT: | 15:30 – 16:00 – KOŚCIÓŁ KRZYŻA ŚWIĘTEGO – Generała Władysława Sikorskiego 85, 42-202 Częstochowa | ||