Fundusz „Idę z Tobą” co roku był szansą na pielgrzymowanie dla tych, którzy z powodów finansowych nie mogli uczestniczyć w naszych rekolekcjach. Ale trzeba pamiętać, że to też, a może przede wszystkim jest fundusz dla osób chcących uczestniczyć duchowo w pielgrzymce. Każda intencja ofiarowana jest w sercach wędrujących. Przy każdej modlitwie – czy to modlitwie różańcowej czy koronce do Bożego Miłosierdzia oraz oczywiście podczas Mszy św. pamiętamy o ofiarodawcach. Dlatego zapraszamy chętnych, by wsparli nasz Fundusz.
Zainteresowani mogą składać intencje u księży proboszczów, bądź bezpośrednio wpłacać kwotę na konto:
20 1240 1503 1111 0010 1057 3012.
Pielgrzymka Archidiecezji Lubelskiej,
ul. Wyszyńskiego 2,
20-950 Lublin
tytułem: darowizna na fundusz solidarnościowy.
Można również złożyć intencję przez formularz on-line, do czego serdecznie zachęcamy.
